Вградена рерна Bosch ХБН531Њ1Ф - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Вградена рерна Bosch ХБН531Њ1Ф


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,290ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Потрошувачка на енергија: A-20% (0,79 kWh)

XXL рерна со GranitEmail внатрешни ѕидови: 67 Литри

3D Мултифункционална рерна – им овозможува на печење на 3 нивоа

8 режими

Проектот за контрола на прецизна температура 30 дизајн – 270 ° C Печење

Тивка работа: 50 dB (A)

Номинална моќност: 2.9 kW

Должина на кабелот: 1 m

Додатоци: 1 решетка, 1 алуминиумски сад за печење, 1 универзална сад за печење

Димензии (ШxВxД): 59,5 x 59,5 x 54,8 см

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X