Вградна рерна Koncar UPO 654IV + Вградна плотна Koncar UKE 6040 K.CM1 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Вградна рерна Koncar UPO 654IV + Вградна плотна Koncar UKE 6040 K.CM1

Končar

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 23,980ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A

Волумен: 65 l

4 функции: – горен греач – долен греач – горен+долен греач – горен+долен греач + вентилатор

Димензии (ŠxVxD): 59,5 x 59,5 x 57,5 cm

Тежина нето/бруто: 35/38 kg

Приклучна сила : 6 kW

4 полиња за готвење -Предна лева

површина за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт -Десна зона за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW -Задно лево место за готвење: ел. зона ø14см / 1,2kW -Десно место за готвење: ел. зона ø18см / 1,8кВт

Димензии: в/ш/д 52×59 cm

Напон: 230V

Гаранција 3 години

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X