Вградена плинска плоча Vox EBC 200 GB - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Вградена плинска плоча Vox EBC 200 GB

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Начин на ракување со механички контроли

Горна греење зона (гас): 145 mm

Долната топлинска зона (гас): 180 mm

Сигурност автоматско палење

Сигурносен вентил

Димензии (ШxВxД) 28 x 49 cm

Тежина 5,4 кг

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X