VIPER CITY BIKE - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER CITY BIKE

VIPER
Нема инфо.

Боја на велосипед: Жолта
Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 26“
Рамка: Челична рамкаModel: Viper City Bike
Големина на тркало: 26″
Големина на рам: L – 19″ , појачан железен рам.
Кочници: Предна V-brake , Задна со контра

8,899ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница