VIPER REBEL 27.5 XM - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER REBEL 27.5 XM

VIPER
1 Продажби

Големина на рам: L-19“
Боја на велосипед: Црна/Зелена ,Црна/Црвена ,Црна/Сина
Големина на тркало: 27.5“
Рамка: Челична рамка

Model: Bicycle VIPER Rebel 27.5 XM
Frame: Viper STEEL Frame , L-19″
Fork: Viper Fork with Shock absorbers
Size: L – 19″ Tire size 27.5″
Transmission: Shimano TOURNEY TX
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
Gear: Shimano 8 speed
Tires: DURO 27.5″ x 2.10″ MTB tires
Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam

Испорака во рок од 7 дена.

12,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница