VIPER REBEL 29 XC - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER REBEL 29 XC

VIPER
1 Продажби

Големина на тркало: 29“
Големина на рам: L-19“
Боја на велосипед: Црна/Црвена ,Црна/Сина ,Црна/Зелена
Рамка: Алуминиумска рамка

Model: Bicycle VIPER Rebel 29 XC
Frame: Viper Alluminium Frame , L-19″
Fork: Viper Fork with Shock absorbers
Size: 29″
Transmission: Shimano TOURNEY TX
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
Gear: Shimano 8 speed
Tires: ALLTERRA Cypher 29″ x 2.10″
Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam

Испорака во рок од 7 дена.

15,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница