VIPER REBEL FS ALLOY - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER REBEL FS ALLOY

VIPER
Нема инфо.

Боја на велосипед: Црна/Црвена ,Црна/Зелена ,Црна/Сина
Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 26“
Рамка: Алуминиумска рамка

Model: Bicycle Viper SUS MTB
Frame: Alluminium Frame X-400 , L-19″
Fork: Viper Fork with Shock absorbers
Size: 26″
Transmission: Shimano TOURNEY TX
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Tourney TX (24 Speed)
Gear: Shimano 8 speed
Tires: MTB Tires 26″
Brakes: Shimano Cable brakes, with disk mechanisam

Испорака во рок од 7 дена.

14,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница