VIPER REBEL FS HYDRAULIC - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIPER REBEL FS HYDRAULIC

VIPER
Нема инфо.

Боја на велосипед: Црна/Зелена ,Црна/Црвена
Големина на рам: L-19“
Големина на тркало: 26“
Рамка: Алуминиумска рамка

Model: Bicycle Viper Rebel FS Hydraulic
Frame: XC-400 , 135cm / 19cm / 71cm
Fork: SUNTOUR XCM with Lock out (Adjustable front shock absorbers)
Size: 26″
Transmission: Chain (Shimano CN – HG73)
Crank: Prowheel FLINT
Shifter: Shimano Altus SL-M310 – 8 (27 Speed)
Front Derallieur: Shimano Altus FD
Rear Derallieur: Shimano Altus RD
Tires: Kenda 26″ x 1.95″
Brakes: Shimano M355 Hydraulic Disc Brake 160 mm

Испорака во рок од 7 дена.

23,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница