VIVAX Инвертер клима ACP 24CH70AERI - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

VIVAX Инвертер клима ACP 24CH70AERI

Vivax
Нема инфо.

Капацитет на ладење: 7,03 kW

Капацитет на греење: 7,91 kW

Фреон: R32

Циркулација на воздухот: 1060 m3/h

Енергетска класа на греење: А+

Енергетска класа на ладење: А++

SEER коефицент: 6,6

SCOP коефицент: 4

LED екран

Функционалности:-Turbo mode, ionizator, timer, самодијагностика, sleep mode, I feel функција, soft start, auto mode, auto restart

Dust филтер

Bio филтер

Wi-Fi ready

Сушач на преостаната влага, греачи на компресорот и кондензаторот, функција за штедење на енергија, работа при низок напон, заштита за вентил на надворешна единица

Рамна предна маска

Греење и ладење при температура -20°C

Влезна снага на ладење: 2261W

Влезна снага на греење: 2320W

Опсег на работа: -20°C≤T≤50°C

Капацитет на одвлажнување: 2,4 l/h

Бесплатна испорака

65,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.