VIVAX Фритеза DF-2003 SS - КУПИ НА РАТИ
, , ,

VIVAX Фритеза DF-2003 SS

Vivax
1 Продажби

  • Моќност:2000W
  • Капацитет:3kg
  • Контрола на температура
  • Термоизолирано куќиште
  • Тело од нерѓосувачки челик
  • Бесплатна достава

3,170ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница