VIVAX Телевизор IMAGO B SERIES 32LE20K - КУПИ НА РАТИ
-9%
, , , ,

VIVAX Телевизор IMAGO B SERIES 32LE20K

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,040ден 12,144ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Две ногарки
Bluetooth
CI+
Дигитален аудио излез (оптички) 1x
HDMI 2x
Интегриран Wi-Fi
Влез на компонента YPbPr
Композитен AV влез 1x
LAN влез 1x
Аудио 3,5 мм
Сателитска врска F (DVB-S2) 1x
SCART
Пресликување на екранот
Влез за слушалки
USB 2x
VGA
Теренско RF поврзување (ATV/DVB) 1x
Дијагонала (инчи) 32″
Дијагонала (cm) 80 см
Резолуција (px) HD 1366×768
Операционен систем Андроид 11
Дигитален аудио излез (SPDIF)
Технологија на прикажување МРАЗ
ТВ приемник DVB-T2 H.265, DVB-S2, DVB-C
Аудио моќност RMS (W) 6W+6W
Dolby Digital
HDR да, HDR10
USB снимање
VESA 75 x 75
ГАРАНЦИЈА 3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница