Таблет Vivax tpc 102 4G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Таблет Vivax tpc 102 4G

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: 10,1

Оперативен систем-Android 9

Процесор-Quad-core 1.3

RAM Меморија-3Gb

ROM Меморија-16Gb

Резолуција-1280×800

SD Cadr -max 128Gb

USB

SIM картичка

Камера предна 2MP

Камера задна 5MP

Димензии-185x180mm

Гумирано куќиште

Тежина-450g

Батерија: 5800mAh

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X