Тaблет Vivax tpc 806 3G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Тaблет Vivax tpc 806 3G

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран (8)

Дисплеј: IPS/PLS

Резолуција: 1024×600

Процесор: Quad-Core

Процесор(GHz): 1.2

RAM меморија (GB): 2

Интерна меморија (GB): 16

OS: Android 10.0

Боја: црна

SD card (GB): 64

Предна камера(Mpix): 2

Задна камера(Mpix): 5

Мрежа: 802.11 a/b/g/n

Батерија 4000 mAh

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X