Очила Vogue VO5281 W656 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Очила Vogue VO5281 W656

Vogue

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд: Vogue

Модел: VO5281 W656

Големина: 53 18 140

Материјал: ацетат

Боја на рамка: темно кафеава/ хавана

Бренд

Продавница