Телевизор LED VOX 43″ ADWD1B Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор LED VOX 43″ ADWD1B Smart

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,999ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Големина на екран: 43″ (109cm)

Резолуција: Full HD (1920×1080)

Екран: Direct LED Slim

Smart Телевизор: Android 9.0

Систем на дигитален сигнал: DVB-T2/C/S2

Вградени звучници со моќност од 2 x 8W RMS

Приклучоци: HDMI x2, USB x2, антена влезови x2,

AV влез, CI, SPDIF оптички излез, аудио излез, LAN

Технологии кои ги користи: интегриран Wi-Fi,

HEVC H.265, PVR, Miracast, Hotel Mode

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X