Xiaomi паметна греалка S - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi паметна греалка S


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел: KRDNQ03ZM
Компатибилност: Google Assistant, Амазон Алекса, Андроид,iOS
Функции: Двонасочна дисипација на топлина,Заштита од прегревање, Термостат, Детско заклучување,Далечински управувач преку апликацијата
Комуникација: Wi-Fi 2.4G
Бесплатна Достава

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks