Xiaomi 11T Pro - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi 11T Pro

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 34,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Меморија 8 GB + 128 GB

Процесор Qualcomm®️ Snapdragon ™ ️ 888

Задна камера 108 MP + 8 MP + 5 MP  Triple камера

Предна камера 16 MP  Selfie камера

Батерија 5000 mAh

Мрежа и поврзување Двојна сим *

Мрежа бендови: Suports 5G * / 4G / 3G / 2G

Оперативен систем MIUI 12.5,  Андроид 11

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X