Xiaomi 11T - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi 11T

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 27,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Андроид 11
Меморија 8 GB + 128 GB
ПMediaTek Dimensity 1200-Ultra
6nm моќен процесор
108MP + 8MP + 5MP Triple камера
108mp широкоаголна камера
8MP ултра-широк агол на камерата
5MP камера Telemacro
Батерија 5000mAh
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница