Xiaomi Mi 10T PRO 5G - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Mi 10T PRO 5G

Xiaomi
2 Продажби

Процесор: Qualcomm® Snapdragon ™ 865 со 5G

Складирање RAM меморија: 8 GB + 128 GB / 8 GB + 256 GB

Задна камера 108MP главна камера со ултра висока резолуција

Ултра-широк агол камера од 13MP

5MP макро камера

Предна камера, Ултра-чиста предна камера од 20MP

Екран: Резолуција: 2400 x 1080 FHD +

Батерија и полнење: 5000mAh (тип) * / 4900mAh (мин) батерија со голем капацитет

33W жично брзо полнење

33W брз полнач во кутија

2 години Гаранција

Бесплатна достава

30,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.