Xiaomi Mi 11 Lite - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Mi 11 Lite

Xiaomi
6 Продажби

Складирање и RAM меморија : 6 GB + 64 GB6 GB + 128 GB8 GB + 128 GB

Екран : 6,55 ”FHD + AMOLED DotDisplay

Процесор: Qualcomm® Snapdragon ™ 732G

Батерија и полнење: 4250mAh батерија (тип), Поддржува брзо полнење од 33W

Камера: 64MP примарна камера, Ултра-широк агол камера од 8MP, 5MP телемакро камера, 16MP предна камера

2 години Гаранција

Бесплатна достава

 

17,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.