Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE + 2 MI BAND 6 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE + 2 MI BAND 6

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Складирање и RAM меморија : 8 GB + 128 GB

Екран : 6,55 ” FHD + AMOLED DotDisplay

Процесор: Qualcomm® Snapdragon ™ 780G

Батерија и полнење: 4250mAh батерија (тип), Поддржува брзо полнење од 33W

Камера: 64 MP примарна камера, Ултра-широк агол камера од 8 MP, 5 MP телемакро камера, 20 MP предна камера

2 години Гаранција

Бесплатна достава

Бренд

Продавница