Xiaomi Mi 11 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Xiaomi Mi 11

Xiaomi
18 Продажби

Складирање и RAM меморија : 8 GB + 256 GB

Екран: Екран со четири закривувања WQHD + 6,81 “AMOLED DotDisplay3200×1440, 515 ppi Сооднос: 20: 9 Однос на контраст: 5.000.000: 1 Супер резолуција Опсег на бои: DCI-P3 100% (тип)

Процесор: Qualcomm® Snapdragon 888 Процесор: Qualcomm® Kryo 80 680, 5nm енергетски ефикасен процес на производство, до 2,84 GHz, со технологија Arm Cortex-X1 GPU: GPU на Qualcomm® Adreno 60 660 AI: 6-та генерација на Qualcomm® AI моторИнтегриран модем Snapdragon X60 5G

Батерија и полнење: 4600mAh (тип) батерија Wичен турбо полнење 55W / 50W безжично турбо полнење / 10W обратно безжично полнење

Камера: 108MP камера со широк агол, Ултра-широк агол камера од 13MP 5MP телемакро камера Селфи камера од 20MP во дисплеј

2 години Гаранција

Бесплатна достава

47,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница