XIAOMI MI Електричен тротинет Essential Lite - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

XIAOMI MI Електричен тротинет Essential Lite

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,320ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ 250W (max 500W), до 20 км/ч
Напредни Функции E-ABS + диск кочници, 3 начини на возење, Smart App, Kinetic Energy Recovery System
Батерија автономија до 20 километри
Димензии И Тежина 108 x 43 x 114 cm/ 108 x 43 x 49 cm (преклопен), 12кг
Гаранција 2 години

Бренд

Продавница