Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ ЦРН - КУПИ НА РАТИ
, ,

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+ ЦРН

Xiaomi
Нема инфо.

Боја  – црна

Функција за Mopping –  Да

За површини до 160 m2

Бесплатна испорака

27,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.