Xiaomi Pad 5 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi Pad 5

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тежина: 511 g

Eкран Големина: 11 “

Резолуција: 1600 x 2560 (wqhd +) 275 ppi

Осветленост: 500nits (тип)

Процесор Qualcomm® Snapdragon™ 860

Камера Задна камера: 13 MP

Предната камера: 8 MP

4 звучници, Dolby Atmos® подржани

Капацитет и RAM меморија 6GB + 128GB, 6GB + 256GB

Батерија 8720mAh (typ)

Поврзување Bluetooth 5.0Wi-Fi Protocol 802.11a/b/g/n/acUSB-C

Оперативен систем MIUI за Pad продукти

Бесплатна испорака

Бренд

Продавница