XIAOMI REDMI 9 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

XIAOMI REDMI 9

Xiaomi
11 Продажби

Големина на Дисплеј 6.53”

32GB 3GB RAM

2 картички

Задна Камера 13.0MP + 8.0MP + 5.0MP + 2.0MP

Предна Камера 8MP

Поврзување GSM, 3G, 4G, GPS, WiFi, Bluetooth

Димензии и Тежина 163.3 x 77 x 9.1 mm

Гаранција 2 години

9,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница