Xiaomi Robot Vacuum S10 - КУПИ НА РАТИ
-25%
, , , , , ,

Xiaomi Robot Vacuum S10

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,980ден 19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Број на модел: B106GL
Димензии на главната единица: 350х94,5мм
Номинална моќност: 45 W
Номинален напон: 14,8 V⎓
Напон на полнење: 20V⎓
Нето маса: 4,8 кг
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница