YESOUL M1 – статичен велосипед за вежбање - КУПИ НА РАТИ
, ,

YESOUL M1 – статичен велосипед за вежбање

YESOUL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 19,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Бренд: YESOUL
Име: YESOUL интелигентен велосипед за вртење од Xiaomi Youpin
Модел: YESOUL M1 YS-002
Големина на екран: паметни телефони, таблети
Верзија за поддршка на софтвер: Android, IOS
Систем отпор: магнетно контролиран систем на отпор
Режим на електричен погон: погон со ремен
Извор на енергија: копче батерија( CR2477)
Боја: Бела
Ограничување на висината: 155-188cm
Оценето максимално оптоварување: 100kg
Нето тежина: 33kg
Бруто тежина : 36kg Користена
површина: 1000x510x1250mm (должинаxширинаxвисина)

Продавница

Бренд