ЗАКАЧАЛКА ДУО - КУПИ НА РАТИ
, , ,

ЗАКАЧАЛКА ДУО

Status

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,590ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ДИМЕНЗИИ: 90 x 29,5 x 185 cm

БОЈА: Сонома арвен

МАТЕРИЈАЛ: Висококвалитетна иверка со дебелина 16 мм и канттрака од 0,45мм

ОПИС: Модерна и функционална закачалка за вашиот простор. Со огледало на вратата

ПРЕДНОСТИ: Вклучено меко затварање на вратите

Бренд

Продавница