Замрзнувач Gorenje FH330W - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Замрзнувач Gorenje FH330W

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 17,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А

Бруто капацитет: 325 l

Тип на апарат: Самостоен

Димензии (ШxВxД): 110 × 85 × 70 cm

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИТЕ ПРОДОЛЖУВААТ ДО 06.12.2022

X