Хоризонтален Замрзнувач Gorenje FH21FPW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Хоризонтален Замрзнувач Gorenje FH21FPW

Vox

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: A+

Вкупен нето/бруто капацитет: 198 l

Волумен на замрзнувач: 198 l

Приклучна моќ: 120 W/220-240 V

Димензии (ШхВхД): 802 х 854 х 559 mm

Регулација на температура/ЛЕД осветлување

Индикатор за отворена врата/Заклучување на врата

2 корпи

Бренд

Продавница

Black Friday ПОПУСТИ!

X