Замрзнувач LTHA ZS 15 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Замрзнувач LTHA ZS 15

LTHA

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Брзо замрзнување

1 компресор

Рачно одмрзнување

Механичко управување

Регулација на температурата

Разладувачка течност : R134А

Потрошувачка на енергија кВч: 0.61

Бучавост 41 дб

Капацитет 8 кг за 24 часа

Издржливост при прекин на електрична енергија: 35 h

Изолација 6 см

Нето капацитет: 150 l

Енергетска класа: A

Димензии (Ш x Д x В): 59,8 × 55 × 85 cm

Бруто тежина 35 кг

Нето тежина 29 кг

Бесплатна достава

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks