Замрзнувач LTHA ZS 20 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Замрзнувач LTHA ZS 20

LTHA
Нема инфо.

 • Брзо замрзнување
 • 1 компресор
 • Рачно одмрзнување
 • Механичко управување
 • Регулација на температурата
 • Разладувачка течност :R134А
 • Потрошувачка на енергија кВч: 0.70
 • Бучавост 42 дб
 • Капацитет 14,5 кг за 24 часа
 • Издржливост при прекин на електрична енергија:35 h
 • Изолација 6 sm
 • Замрзнувач 1 корпа
 • Осветлување на просторот за замрзнување -Стандардно – на капакот
 • Брава за заклучување
 • Нето капацитет:200 l
 • Енергетска класа: A
 • Димензии (Ш x Д x В):76.3 × 68 × 87 cm
 • Нето тежина 37 кг
 • Бруто тежина 45 кг

19,430ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница