Вертикален замрзнувач со 3 фиоки Vox ВФ 1200 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Вертикален замрзнувач со 3 фиоки Vox ВФ 1200

Нема инфо.

Енергетска класа: А+

Нето зафатнина 62 литири

Проѕирни фиоки: 3

Фиока за брзо замрзнување

Антибактериска заштита
Димензии: 85 х 50 x 55 см

Потрошувачка на енергија: 0,46 kWh/24 h

9,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.