ZN50QT-R8 - КУПИ НА РАТИ
, ,

ZN50QT-R8

ZN
Нема инфо.

МОДЕЛ: ZN50QT
МОЌНОСТ: 2.80
ТИП НА МОТОР: 50CC – 4 ТАКТЕН
ЛАДЕЊЕ: ВОЗДУШНО
СТАРТЕР: ЕЛЕКТРИЧЕН / КУРБЛА
ПРЕНОС: АВТОМАТСКИ
ДОЛЖИНА / ШИРИНА / ВИСИНА: 1.825MM X 680MM X 1.145 MM
ПРЕНОС / ЗАДНИ ГУМИ: 120/70-12 / 120/70-12
ПРЕНОС / ЗАДНИ КОЧНИЦИ: ДИСК / ГУРТНИ

83,209ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница