Детски базен Intex 58485 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски базен Intex 58485

Intex

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 305 x 186 х 56 cm
Капацитет 999 литри
Тежина 8.5 кг
3 вентили
Материјал 0.32 mm PVC
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница