Фрижидер TESLA RB5210FHX - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Фрижидер TESLA RB5210FHX

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 58,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа F
Total No Frost
Вкупен капацитет (литри):521
Капацитет на ладилникот (литри): 344
Капацитет на замрзнувачот (литри): 177
Димензии (mm) ш. W900 x D660 x H1770
Боја: Инокс
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Бренд

Продавница