Hamachi U150 GY - КУПИ НА РАТИ
-0%
, , , ,

Hamachi U150 GY

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 90,975ден 91,035ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мотор: 150цц – 4 Тактен
Тип на мотор: Еден цилиндар, 4 тактен
Моќност: 8.2 kW
Ладење: Воздушно ладење
Систем на палење: Електрично / Удар за започнување
Погон за пренос Погон со ланец
Меѓуоскино растојание: 1,380 мм
Поместување: 149цц
Должина x Ширина x Висина:  2120мм x 840мм x 1220мм
Тежина: 135 кг
Макс. Брзина: 110 км/ч
Предна / Задна кочница: Диск / Сопирачка
Капацитет на резервар 10л
Предна / Задна гума: 80/100-21 / 110/100-18
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница