Камин Prity K22 - КУПИ НА РАТИ
-15%
, , , , , ,

Камин Prity K22

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,180ден 26,100ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 10 kW
Погоден за простории до 55 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 51 x 81 /cm
Тежина : 80 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
Со фурна
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница