Детски велосипед Rapid booster 24” - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Детски велосипед Rapid booster 24”

RAPID

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,070ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

21 брзини
Shimano менувач
Дупли алуминиумски бандажи
Гуми 24 ”
V-Brake кочници
Меко и удобно седиште
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница