HMC GALAXY PRO 50 - КУПИ НА РАТИ
, ,

HMC GALAXY PRO 50


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 76,830ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Модел 2024
Мотор 50CC 4T
Менувач полуавтомацки
Амортизери два диск преден/заден
Ауспух  спортски
Бандаж алуминиумски
Светла лед
Пренос ДЦТ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА