HAMACHI EVOC 125 - КУПИ НА РАТИ
, ,

HAMACHI EVOC 125

HAMACHI

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 102,660ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќност:4.5 kW / 7000r.min
Пренос:Автоматски
Мотор:125cc – 4T
Должина:1880мм
Ладење:Воздушно
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница