Женски велосипед Max lady 7.0 28 - КУПИ НА РАТИ
-14%
, , ,

Женски велосипед Max lady 7.0 28

MAX

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,500ден 14,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Метален рам 17
Висококвалитетни гуми Wanda 28 (Black) 700 X 32 C
Алуминиумски рачки за кочници
Vader Comfort седиште со М6 Qick Release
Дупли алуминиумски бандажи
V-brake алуминиумски кочници
Средна осовина со затворен касетен систем
Шифтери на преден менувач-Shimano Rear 6 Speed
Шифтери на заден менувач-Shimano Rear 6 Speed
Алуминиумски педали со лагери
Метални браници
Предна корпа
Заден багажник
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница