МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD2A164ADS - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ GORENJE WD2A164ADS

Gorenje

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 35,710ден 42,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Машина за перење и сушење
Тип на сушење: кондензациска
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive
Eнергетска класа: A
ЛЕД дисплеј
Капацитет за перење: 10 kg
Капацитет на сушење: 6 kg
Број на програми: 15
Број на вртежи: 1400 rpm
Димензии (ШхВхД) 595х845х610 mm
Поцинкувано и лакирано куќиште
Приклучна моќ: 220-240 V
Приклучна моќ: 1750 W
Копче за почеток: Старт/Пауза
Заштита од прелевање
Електронско заклучување на врата
Заклучување – заштита за деца (CDP)
Регулирање на температурата
Волумен на барабанот: 66 l
Програма против алергии (AllergyCare)
Потрошувачка на електрична енергија kWh/год: 759 kWh
ГАРАНЦИЈА 2+3 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница