МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА FAVORIT L – 9101 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА FAVORIT L – 9101

Favorit
5 Продажби

Димензии В/Ш/Д – 84,5/59,7/60,5 CM

Вртежи во минута (RPM) 1000

Капацитет 9 KG

Програми 15

Енергетска класа А+++

Потрошувачка 215 KWH/ANNUM

Потрошувачка на вода 12100 L/ANNUM

Бучава 58 DB

Бучава при центрифугирање 78 DB

Брза програма 15 минути на 30 °C

Гаранција 5 години

Бесплатна испорака

17,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница