Телевизор Favorit Led 50DN4JM2T2A Smart - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Телевизор Favorit Led 50DN4JM2T2A Smart

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 49 “ (124 cm)

Лед

Резолуција 1920X1080 (FULL HD)

Wireless вградено

Андроид

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks