Електричен шпорет Favorit CC600WWF - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Електричен шпорет Favorit CC600WWF

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

4 зони за готвење на плочата

3D бел панел

Турбо вентилатор

Волумен на рерната 58 l

Енергетска класа А

Димензии 85 / 60 / 60 cm

Бренд

Продавница

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks