Машина за перење Favorit W 8122 BLDC - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Favorit W 8122 BLDC

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А +++
Димензии В/Ш/Д 85/60/55 cm
Капацитет 8 кг
Центрифуга 1200вр/мин
Инвертер мотор со 10 години гаранција
15 програми
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

Бренд

Продавница