TV LED FAVORIT 32DF1M1T2S2A-13HD - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , , , ,

TV LED FAVORIT 32DF1M1T2S2A-13HD

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 7,990ден 10,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

ДИЈАГОНАЛА: 32″ (80 СМ)
ЕКРАН: МРАЗ
ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: А
РЕЗОЛУЦИЈА: 1366×768 (HD READY)
ТЈУНЕР: ДИГИТАЛЕН DVB-T2/S2
ОСВЕТЛУВАЊЕ:  220 CD/M2 +/-10%
ВРЕМЕ НА ОДГОВОР: 8 MS
ПАМЕТНИ: √
БЕЗЖИЧЕН: ВГРАДЕН
ПОВРЗУВАЊЕ: SCART, 3 HDMI ВЛЕЗОВИ, VGA, 2 USB ВЛЕЗОВИ, ПОДДРЖУВА CL+, WI-FI
БОЈА НА РАМКАТА: ЦРНА ТЕНКА РАМКА
БРЗИНА: QUAD CORE 1,8 GHZ
МЕМОРИЈА:  8 GB, RAM 1 GB
ЈАЗИК: МАКЕДОНСКИ; АНГЛИСКИ; ХРВАТСКИ; СРПСКИ
ПОДДРЖУВА АПЛИКАЦИИ НА GOOGLE PLAY: √
ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ: СО ДИРЕКТЕН НЕТФЛИКС; КОПЧЕ НА YOUTUBE
ИНТЕРНЕТ: ПАМЕТЕН ТВ ПРЕЛИСТУВАЧ (NETFLIX; YOU TUBE; HBBTV; AMAZON PRIME…)
ФУНКЦИЈА ЗА СНИМАЊЕ НА СОДРЖИНАТА PVR: √
ДРУГО: ПОДДРЖУВА БЕЗЖИЧНА ТАСТАТУРА; РЕЖИМ НА ХОТЕЛ; ПОВЕЌЕЈАЗИЧНО МЕНИ
DVB-C: √
DVB-T2: √
ЗВУЧНИЦИ: 2X10W
СТОЈАТ: МЕТАЛНИ НОГЕЛА
ДИМЕНЗИИ СО ДРЖАЧ (ШXВXД): 718,6 MM X 442,1 MM X 86,1 MM
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница