Машина за садови Favorit silver F45 Z15s - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови Favorit silver F45 Z15s

Favorit

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 16,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А++
Класа на сушење: A
Број на комплети : 10
Број на програми : 6
Потрошувачка на вода за (стандарден циклус): 11 L
Траење на програма (стандарден циклус): 198 мин
Енергетска потрошувачка (стандарден циклус): 0,73 KWh
Димензии: В/Ш/Д 85/45/60
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница