Машина за сушење FAVORIT L 81 C - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Машина за сушење FAVORIT L 81 C

Favorit
1 Продажби

КАПАЦИТЕТ 8 КГ

15 ПРОГРАМИ

ДИСПЛЕЈ

ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B

ЕЛЕКТРОНСКА КОНТРОЛА

ВОЛУМЕН НА БАРАБАНОТ 112 Л НИВО НА БУЧАВОСТ 65 ДБ

ДИМЕНЗИИВ/Ш/Д 85/60/56

ДИМЕНЗИИ (В X Ш X Д) 845X596X563 ММ

17,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница